گواهی ثبت شرکت پراپ ترید فاند در واناتو

درباره ما

چطور میتونی با ما کار کنی؟

کار ما در پراپ ترید فاند (PropTradeFund.com) مدیریت سرمایه است. ما با جذب سرمایه های سازمانی، و سپس ساخت و مدیریت استخرهای معاملاتی که از استخدام تریدرهای فارکس بدست می آوریم، به تولید ثروث در بازارهای مالی می پردازیم. کسب سود در فارکس کار آسانی نیست و ما قدردان تریدرهای حرفه ای هستیم، به همین دلیل تا ۸۰٪ سود کسب شده در حسابها را به معامله گران پرداخت می کنیم.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، شرکت پراپ ترید فاند به عنوان یک شرکت بین المللی در جزایر آفشور واناتو ثبت شده و فعالیت ما بدین وسیله در زمینه ارائه حسابهای معاملاتی رسمی می باشد.

۲۰۰۰۰۰۰لات ترید شده در ماه
۳۲۵۰۰۰۰سود پرداخت شده (دلار)
۴۵۰۰۰+میانگین ترید ماهانه (هزار)

ترید کنید و تا ۸۰٪ سود را بردارید!

فقط کافیه ماهی ۱۰٪ سود کنید و دراداون پایین داشته باشید …

“من واقعا تشکر می کنم از تیم خوبتون. با اینکه تا نزدیک ۵٪ ضرر در روز رفتم اما موفق شدم چالش را تموم کنم. امیدوارم بتونم همین روند را حفظ کنم و به برداشت سود برسم.”

هلیا معصومی
معامله گر فارکس

“این امکانی که در اختیارم گذاشته شده واقعا بی نظیره. من تجربه رشد حساب از ۱۰۰۰ دلار تا ۱۲ هزار دلار رو داشتم که بسیار پرتنش و دشوار بود. اما با پراپ ترید فاند استرسم تو معامله گری به شدت پایین اومده و با اعتماد به نفس بالایی ترید میکنم”

حامد فلاح
تریدر طلا و نفت

“چقدر شما خفنید بابا دمتون گرم. من دفعه اولم بود سودمو برداشت می کردم، تا لحظه ای که تتر به حسابم واریز شد باورم نمیشد و فک میکردم یه درصد ممکنه شونه خالی کنید. آخه ۴۰۰۰ دلار سود تو دو هفته بدون اینکه پولی بزارم باورنکردنیه!!!”

سعید ابراهیمی
تریدر فارکس

نظرات مشتریان

تریدرها چه می گویند؟

باعث افتخار است که هر روز با تریدرهای حرفه ای سر و کار داریم و می توانیم این موهبت بزرگ را که به سختی به دست می آید (منظور مهارت معامله گری است!) با آن ها روی سرمایه های بزرگ مشترک شویم.