گواهی ثبت شرکت پراپ ترید فاند در واناتو

درباره ما

چطور میتونی با ما کار کنی؟

کار ما در پراپ ترید فاند (PropTradeFund.com) مدیریت سرمایه است. ما با جذب سرمایه های سازمانی، و سپس ساخت و مدیریت استخرهای معاملاتی که از استخدام تریدرهای فارکس بدست می آوریم، به تولید ثروث در بازارهای مالی می پردازیم.

مجموعه پراپ ترید فاند فعالیت خود را در دو ناحیه قضائی وانواتو و آنتیگوا و باربودا به ثبت رسیده و فعالیت این شرکت تحت نظارت سازمان رگولاسیون FSRC در Antigua and Barbuda قرار دارد. سرتیفیکیت شرکت در وانواتو و همچنین رگوله در این صفحه برای بررسی شما قرار داده شده است.

۲۰۰۰۰۰۰+لات ترید شده در ماه
۶۳۰۰۰۰۰۰+سود پرداخت شده (دلار)
91000+میانگین ترید ماهانه (هزار)

آیا پراپ ترید فاند اعتبار دارد؟

رگولاسیون و نظارت

شرکت پراپ ترید فاند با نام قانونی Prop Trade Fund Incorporated از تاریخ ۲۸ اکتبر تحت قوانین رگولاسیون سازمان FSRC (Financial Services Regulatory Commission) هم در ناحیه قضائی Antigua and Barbuda فعالیت می کند و فعالیت معامله گری تمام تریدرهای این مجموعه تحت نظارت دائمی این سازمان قرار دارد.

prop trade fund inc certification

نظارت دائمی

سازمان‌های رگولاتوری مالی نقش بسزایی در قانون مندی و اعتبار شرکتهای مالی، بروکرها و کارگزاری ها دارند و مهر محکمی بر صداقت و درستی فعالیت شرکت‌ها هستند. شرکتی که رگوله می شود تحت نظارت و مانیتورینگ دائمی سازمان رگولاتوری قرار دارد و می بایست از قوانین آن ناحیه قضائی پیروی کند.

رگوله FSRC

شرکت پراپ ترید فاند با نام قانونی Prop Trade Fund Incorporated تحت قوانین رگولاسیون سازمان FSRC (Financial Services Regulatory Commission) در ناحیه قضائی Antigua and Barbuda فعالیت می کند و فعالیت معامله گری تمام تریدرهای این مجموعه تحت نظارت دائمی این سازمان قرار دارد.

اعتبار بالا

شرکت پراپ ترید فاند پس از رگوله شدن موظف است تمامی حسابها و شرایط معاملاتی خود را طبق قوانین و شرایط این سازمان قانون مند کند و برای ایجاد هر تغییر و یا ارائه انواع جدید حساب، مجددا شرایط سازمان FSRC را احراز کند.

ترید کنید و تا ۹۰٪ سود را بردارید!

فقط کافی است ماهی ۱۰٪ سود کنید و دراداون پایین داشته باشید …

“من واقعا تشکر می کنم از تیم خوبتون. با اینکه تا نزدیک ۵٪ ضرر در روز رفتم اما موفق شدم چالش را تموم کنم. امیدوارم بتونم همین روند را حفظ کنم و به برداشت سود برسم.”

هلیا معصومی
معامله گر فارکس

“این امکانی که در اختیارم گذاشته شده واقعا بی نظیره. من تجربه رشد حساب از ۱۰۰۰ دلار تا ۱۲ هزار دلار رو داشتم که بسیار پرتنش و دشوار بود. اما با پراپ ترید فاند استرسم تو معامله گری به شدت پایین اومده و با اعتماد به نفس بالایی ترید میکنم”

حامد فلاح
تریدر طلا و نفت

“چقدر شما خفنید بابا دمتون گرم. من دفعه اولم بود سودمو برداشت می کردم، تا لحظه ای که تتر به حسابم واریز شد باورم نمیشد و فک میکردم یه درصد ممکنه شونه خالی کنید. آخه ۴۰۰۰ دلار سود تو دو هفته بدون اینکه پولی بزارم باورنکردنیه!!!”

سعید ابراهیمی
تریدر فارکس

نظرات مشتریان

تریدرها چه می گویند؟

باعث افتخار است که هر روز با تریدرهای حرفه ای سر و کار داریم و می توانیم این موهبت بزرگ را که به سختی به دست می آید (منظور مهارت معامله گری است!) با آن ها روی سرمایه های بزرگ مشترک شویم.