سیر تا پیاز استخدام تریدر فارکس

سوالات متداول پراپ ترید فاند

سوالات متداول پراپ ترید فاند

برای هر تریدری که دنبال جذب سرمایه بالا برای افزایش تصاعدی درآمد ماهانه اش است کلی سوال ممکن است پیش بیاید که همه را جواب داده ایم. اگر جواب سوالتان را پیدا نکردید، عضو کانال تلگرام @PropTradeFund شوید تا از آفرها و پیشنهادات ویژه هم مطلع شوید:

۱. پراپ تریدینگ چیست؟

پراپ تریدینگ یک روش کسب درآمد از معامله در بازار فارکس است که در این روش شما با سرمایه شرکت پراپ ترید فاند معامله خواهید کرد و صرفا در سود شرکت سهیم هستید و ضرر های شما به عهده شرکت ما خواهد بود.

۲. چطور میتونم حساب دریافت کنم؟

سه نوع حساب برای دریافت وجود دارد:

با شرکت در آزمون معامله گری می توانید بین ۷۵هزار تا ۵۰۰هزاردلار سرمایه در طی دو آزمون دریافت کنید و در طول ۱الی۳ ماه وارد تیم ترید مجموعه شوید.

حساب رولت ترید Roulette Trade به شما امکان دریافت حساب ۱ الی ۲ میلیون دلاری در بازه زمانی نهایت ۳۰ روزه را می دهد. با شرایط به مراتب بهینه تر از آزمون معامله گری

مسابقه ترید Jackpot برای اسکلپرها طراحی شده که بتوانند در کمترین زمان ممکن یعنی ۱۴ روز به حساب ۱ میلیون دلاری ریل دست پیدا کنند.

۳. چطور میتونم واریز کنم؟

واریز و برداشت ها صرفا به صورت ارز دیجیتال انجام میشود. شما میتوانید برای خرید پکیج های مختلف از طریق درگاه امن سایت اقدام بفرمایید و پرداخت خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهید.

۴. واریز برداشت صرفا با ارز دیجیتال هست؟ واریز ریالی ندارید؟

واریز و برداشت ها صرفا به صورت ارز دیجیتال هست اما شما میتوانید به صورت ریالی به صرافی های معتبر ایرانی همچون والکس بیت برگ و… پرداخت ریالی داشته باشید و با ارائه والت دریافتی از درگاه سایت ما به این صرافی ها خرید خود را تکمیل کنید.

۵. مدت زمان آزمون ها و دریافت حسابها چقدر هست؟

شما برای آزمون چلنج حداکثر ۳۰ روز و برای ازمون وریفیکیشن حداکثر ۶۰ روز فرصت دارید.

حساب رولت ترید در بازه ۳۰ روزه می بایست تمام شود.

فرصت مسابقه ترید Jackpot نیز دو هفته معادل ۱۴ روز تقویمی (۱۰ روز معاملاتی) می باشد.

۶. حداقل چند روز باید ترید انجام بدیم؟

شما برای آزمون چلنج حداقل ۱۰ روز و برای ازمون وریفیکیشن حداقل ۲۰ روز فرصت دارید.

حساب رولت ترید زمان فیکس ۳۰ روزه دارد.

فرصت مسابقه ترید Jackpot نیز زمان فیکس ۱۴ روزه (۱۰روز معاملاتی) دارد.

۷. اگر زود تر به تارگت برسیم چه اتفاقی میفته؟

شما باید حداقل روزهای معاملاتی لازم را جهت رسیدن به مرحله بعدی داشته باشید اگر در آزمون چلج زودتر از ده روز و درآزمون وریفیکیشن زودتر از بیست روز به تارگت برسید باید در روزهای باقی مانده حداقل حداقل هشتاد درصد میانگین حجم روزهای گذشته در هر روز از روزهای باقی مانده معامله جدید باز کنید.

این قانون برای حسابهای رولت ترید و مسابقه جکپات نیز اعمال می گردد.

۸. شرایط ریفرال و معرفی شرکت به دیگران چگونه است؟

شما با معرفی هر نفر به مجموعه ما ده درصد پرداختی فرد را به عنوان کمیسیون دریافت خواهید کرد. از سمت دیگر شما به ازای معرفی و سه خرید اولی که با لینک ریفرال شما انجام شود میتوانید به جای دریافت کمیسیون یک کد تخفیف ۱۹۰ دلاری جهت دریافت رایگان حساب فاند ۷۵۰۰۰ دلاری دریافت کنید.

۹. لینک ریفرال را از کجا دریافت کنم؟

شما میتوانید از طریق پنل کاربری، منوی سمت راست، گزینه همکاری در فروش وارد صفحه ریفرال خود شوید و با کلیک بر روی گزینه «راهنمای درج لینک» لینک اختصاصی خود را دریافت کنید.

۱۰. در چه بروکرهایی آزمون های چلنج و وریفیکیشن برگزار میشود؟

در حساب های ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار دلاری میتوانید در حساب  Spread Rawبروکر IC Market معامله کنید. علاوه بر این در آزمون های چلنج و وریفیکیشن در متاتریدر پنج در بروکر سوئیس کوت و در متاتریدر چهار در بروکر FXCM و بروکر XTB میتوانید آزمون های چلنج و وریفیکیشن را پشت سر بگذارید.

۱۱. نحوه محاسبه دراداون به چه شکل است؟

دراداون شما از بالاترین موجودی قطعی محاسبه میشود. و از بالاترین موجودی قطعی که حساب شما به خود دیده است در طی ۲۴ ساعت چه در معاملات باز و چه در معاملات بسته نباید از مقدار عددی پنج درصد بالانس اولیه حساب بیشتر در ضرر وارد شوید. بنابراین عدد مجاز دراداون شما ثابت است و با افزایش بالانس تغییر نمیکند.
دراداون کل نیز به همین سیستم محاسبه میشود و در معاملات باز یا بسته نباید بیش از مقدار عددی ده درصد بالانس اولیه وارد ضرر شوید.

برای مثال در حساب ۷۵۰۰۰ دلاری اگر بالانس قطعی حساب شما به ۷۹۰۰۰ دلار برسد دراداون شما از این نقطه محاسبه میشود و در معاملات باز یا بسته بیش از ۳۷۵۰ دلار در طی ۲۴ ساعت پیوسته اجازه ندارید بیشتر وارد ضرر شوید.

۱۲. آيا استفاده از هر اکسپرت یا ربات معامله گری آزاد است؟

بله به صورت کلی در صورت رعایت قوانین هیچ محدودیتی برای استفاده از ربات های معامله گری ندارید. اما توجه داشته باشید در صورتی که به صلاحدید مجموعه نیاز به ارائه سورس کد ربات باشد بایستی کد سورس ربات را به شرکت ارائه کنید.

۱۳. آیا در انتخاب استراتژی معاملاتی محدودیتی داریم؟

شما در استراتژی های معاملاتی تان کاملا آزاد هستید و هیچ محدودیتی در انجام معامله با استراتژی های مختلف در صورت رعایت قوانین و مقررات ندارید.

۱۴. آيا مجاز به استفاده از استراتژی اسکلپ در آزمون‌ها و حساب‌ها هستیم؟

بله میتوانید در همه آزمون‌ها و حساب‌ها با استراتژی اسکلپ معامله کنید.

۱۵. آيا در خصوص مدت زمان باز بودن معاملات محدودیتی داریم؟

شما میتوانید معاملات خود را در تایم فریم های بالاتر نیز انجام دهید. بنابراین در آزمون های چلنج و وریفیکیشن محدودیتی از جهت مدت زمان معامله در طی هفته ندارید و نیاز نیست معاملات خود را هر شب ببندید صرفا توجه بفرمایید بایستی حتما تمام معاملات شما در پایان هفته بسته شود.

تنها در مسابقه Jackpot لازم است انتهای روز (به تایم سرور متاتریدر) معاملات بسته شوند.

۱۶. آیا معاملات در حسابها حداقل زمان باز بودن دارند؟

در آزمون‌های معامله‌گری و حساب رولت ترید، خیر محدودیتی از جهت حداقل زمان باز بودن معاملات ندارید.

اما در مسابقه Jackpot می بایست تمامی تریدها حداقل ۵ دقیقه باز باشند.

۱۷. آيا در خصوص حجم معاملات محدویتی داریم؟

خیر در حساب‌های آزمون معامله گری و رولت ترید، هیچ محدودیتی در خصوص باز و بسته کردن معاملات در حجم های مختلف ندارید اما توجه بفرمایید قوانین و مقررات موضوعه بایستی رعایت شود.

در مسابقه ترید جکپات می بایست حداقل حجم هر معامله روی حساب ۱ میلیون دلاری به میزان ۱۰ لات رعایت گردد.

۱۸. چه تعداد حساب و تا چه سقفی میتوانم از پراپ ترید فاند دریافت کنم؟

شما تا سقف ۵ حساب و ۱۰ میلیون دلار میتوانید از پراپ ترید فاند حساب آزمون معامله گری، رولت ترید و Jackpot تهیه بفرمایید.

۱۹. شرایط مدیریت سرمایه و معامله، بعداز پیوستن به تیم ترید آیا تغییر می کند؟

تفاوتی ندارد از چه طریقی از ما حساب دریافت کرده باشید، آزمون معامله گری یا حساب رولت ترید یا مسابقه جکپات… پس از پیوستن به تیم ترید تنها لازم است دراداون روزانه ۵٪ و دراداون کل ۱۰٪ را رعایت بفرمایید و ماهی حداقل ۱٪ سود کسب کنید تا امکان ادامه همکاری با شما وجود داشته باشد.

۲۰. آیا امکان کپی ترید بین حساب های یک فرد وجود دارد؟ بین حساب های افراد مختلف چطور؟

شما میتوانید بین حساب های خودتان کپی ترید کنید اما امکان کپی ترید بین حساب های افراد مختلف که از شرکت ما حساب دریافت کرده اند وجود ندارد.

۲۱. آیا امکان کپی ترید بین حساب های یک فرد وجود دارد؟ بین حساب های افراد مختلف چطور؟

شما میتوانید بین حساب های خودتان کپی ترید کنید اما امکان کپی ترید بین حساب های افراد مختلف که از شرکت ما حساب دریافت کرده اند وجود ندارد.

۲۲. مهلت شروع معامله روی حسابها تا چه زمانی است؟

تمامی حسابها تا ۹۰ روز پس از خرید مهلت شروع ترید دارند و با اولین ترید مهلت قانونی شان آغاز می گردد.

۲۳. هزینه تمام پلن‌ها و حساب‌ها به تفکیک چقدر است؟
  • حساب۷۵هزاردلاری=۱۹۰دلار
  • حساب۱۵۰هزاردلاری=۳۵۰دلار
  • حساب۳۰۰هزاردلاری=۶۵۰دلار
  • حساب۵۰۰هزاردلاری=۹۵۰دلار

 

  • حساب رولت ترید ۱ میلیون دلاری = ۸۹۹دلار
  • حساب رولت ترید ۲ میلیون دلاری = ۱۵۹۹دلار

 

  • حساب مسابقه Jackpot ۱ میلیون دلاری = ۶۹۹ دلار
۲۴. میشه حساب من رو چک کنید ببیند رد شدم یا نه؟

تمامی حسابها به صورت الگوریتمی بررسی می گردند و در پایان زمان ترید روی حساب، اطلاعیه لازم برای شما ارسال می گردد.

اما در صورت نیاز به بررسی زودتر از موعد، برای بررسی حساب به دپارتمان مدیریت حساب تیکت ثبت بفرمایید و شماره سفارش، ایمیل و یوزر و پسورد متاتریدر را حتما در تیکت یادداشت و اعلام بفرمایید.

۲۵. پس از ثبت تیکت چقدر زمان میبره تا پاسخ دهند؟

تیکت ها نهایت بین یک الی دو روز کاری بررسی و پاسخ داده خواهند شد.

۲۶. کمترین اسپرد و کمیسیون در بین بروکر ها کدام است ؟ بهترین بروکر کدام است؟

شما قبل از انتخاب بروکر بایستی از طریق سایت -> پنل کاربری -> منوی سمت راست گزینه دانلود پلتفرم های معاملاتی، متاتریدر هر بروکر را دانلود بفرمایید و در هر بروکر حساب دمو بسازید و شرایط اسپرد و کمیسیون و شرایط اتصال هر بروکر را بررسی بفرمایید سپس خرید خود را انجام دهید.

بنابراین برای بررسی چنین شرایطی میتوانید از این مسیر اقدام بفرمایید اما به صورت کلی حساب vip بروکر ic market  که در فاند های ۳۰۰ و ۵۰۰ هزار دلاری ارائه میگردد بهترین شرایط اسپرد را داراست.

لازم به ذکر است حسابهای رولت ترید و مسابقه جکپات به صورت انحصاری در بهترین بروکر موجود در پراپ ترید فاند یعنی بروکر IC Markets ارائه می گردد.

۲۷. افتتاح حساب در بروکر ها به چه صورت است؟ آيا نیازی به احراز هویت در بروکر ها دارم؟ آيا این بروکر ها به ایرانیان خدمات میدهند؟

خیر این بروکر ها جزو بهترین بروکرهای دنیا هستند بنابراین به ایرانیان نیز ارائه خدمات نمیدهند. اما شما هیچ نیازی به ثبت نام یا احراز هویت در بروکر های ذکر شده را ندارید. حساب های آزمون ها، مسابقه یا حساب ریل (که با هویت غیر ایرانی ایجاد میشود) از سمت شرکت پراپ ترید فاند به شما ارائه میشود.

۲۸. حساب ریل Real میدید؟

بله حساب هایی که شما در تیم ترید دریافت خواهید کرد حساب ریل است و شرایط دمو با کپی ترید نیست.

حساب‌های رولت ترید و همچنین مسابقه جکپات در مرحله اول به صورت کپی ترید هستند و پس از پیوستن به تیم ترید به صورت حساب ریل در اختیار تریدر قرار می گیرند.

۲۹. شرایط برداشت سود در حساب ریل به چه شکل است؟ هر چند وقت یکبار میتوانیم برداشت سود کنیم؟

در حساب ریل بایستی حداقل یک درصد در ماه کسب سود کنید و حداقل هفت روز فعال معاملاتی داشته باشید. برداشت سود نیز هر روز امکان پذیر است که به صورت خودکار و آنی انجام می شود.

۳۰. اکانت رایگان دارید؟ شرایط دریافت حساب رایگان به چه صورت است؟

شما باید یک حساب متصل به سایت MQL به ما معرفی کنید که موارد زیر را رعایت کند:

 

حساب Real باشد

حداقل سرمایه برای شروع به ترید ۵۰۰ دلار باشد

از ابتدای اولین ترید، حساب به mql وصل بوده باشد

حداقل ۴ ماه روی حساب معامله شده باشد

محدودیتی در مورد اخبار و اکسپرت و .. نداریم

حداقل یک سوم هر ماه ترید جدید باز کرده باشید

شرط دراداون روزانه ۵ درصد و دراداون کلی ۱۰٪ را رعایت کرده باشید

۳۱. ایا با ارائه استیتمنت یا هیستوری معاملاتی میتوانم حساب دریافت کنم؟ ایا با ارائه یوزر پسورد حسابی که از قبل داشته ام قبول میشوم؟

خیر شرایط دریافت حساب صرفا شرایط مندرج در سایت است و میتوانید از شرایط حساب رایگان استفاده کنید.

۳۲. آيا شرایط اکستند داریم؟

بله شرایط اکستند فعال هست. شما برای ارائه درخواست اکستند بایستی در سه روز پایانی آزمون چلنج حداقل پنج درصد سود کسب کرده باشید و هیچ یک از قوانین را نقض نکرده باشید با این شرایط میتوانید درخواست اکستند کنید و حساب شما بررسی خواهد پس از بررسی حساب توسط سیستم های ما و در صورت کسب گرید کافی و داشتن صلاحیت لازم شرایط اکستند برای شما فراهم خواهد شد اما این مورد قطعیتی ندارد.

مستحضر هستید که حساب رولت ترید و مسابقه جکپات مفهوم اکستند وجود ندارد و امکان ناپذیر است و فقط برای آزمون معامله گری ارائه می گردد.

۳۳. آيا امکان ریست حساب داریم؟

بله حساب‌های مرحله پذیرش در صورت عدم رعایت شرایط معاملاتی امکان ریست دارند. تریدر می تواند در این مرحله بدون پرداخت هزینه یک شانس مجدد برای شرکت در چالش معامله گری دریافت کند.

در مرحله چالش ریست رایگان نیست و تریدر می تواند با پرداخت نصف هزینه چالش، مجددا حساب جدید دریافت کند.

۳۴. بازگشت هزینه عودت هزینه به چه شکل هست؟

در صورت موفقیت در آزمون های چالش و پذیرش، همزمان با اولین برداشت سود در حساب ریل، هزینه آزمون به شما عودت داده خواهد شد.

در حسابهای رولت ترید و جکپات، سودی که در دوره اولیه کسب می شود تحت عنوان بونوس به تریدر پرداخت می شود که غالبا این مقدار دهها برابر بیشتر از هزینه دریافت حساب می باشد.

۳۵. مقیاس پذیری و افزایش سرمایه حساب چه شرایطی دارد؟

در صورت کسب ده درصد سود در یک ماه در حساب ریل بالانس حساب شما دو برابر خواهد شد.

۳۶. تغییر بروکر بعد تکمیل خرید هست؟ آیا امکانی برای تغییر بروکر وجود دارد؟

خیر متاسفانه پس از خرید امکان تغییر بروکر وجود ندارد و صرفا پس از موفقیت در آزمون چلنج و برای دریافت حساب وریفیکیشن یا در حساب ریل میتوانید بروکر خود را تغییر دهید.

۳۷. در چالش رد شدم کد تخفیف دارم؟

بله در صورت عدم موفقیت در آزمون ها یک کد تخفیف پنجاه درصدی در حساب شما فعال میشود که میتوانید از پشتیبانی آنلاین در تلگرام یا از طریق تیکت به دپارتمان مدیریت حساب دریافت بفرمایید.

۳۸. احراز هویت دارید؟ شرایط احراز هویت چگونه است؟

بله پس از موفقیت در آزمون های معامله‌گری، حساب رولت ترید و مسابقه جکپات، و قبل از پیوستن به تیم ترید بایستی احراز هویت انجام دهید و با پاسپورت یا کارت ملی میتوانید احراز هویت کنید.

۳۹. پرداخت رو انجام دادم چه زمانی و کجا حساب رو دریافت میکنم؟

اطلاعات حساب نهایت ظرف ۲۴ ساعت پس از خرید به صورت اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد شما میتوانید اطلاعات حساب را پنل کاربری بخش سفارشات و در ایمیل خود مشاهده کنید (پوشه اسپم یا هرزنامه را حتما چک کنید).

۴۰. من ایمیل را دریافت نمیکنم چه کنم؟

حتما از صحت آدرس ایمیل خود در پنل کاربری مطمئن شوید و در صورت صحت پوشه اسپم یا هرزنامه را چک کنید اگر در این بخش برای شما ارسال شده است گزینه «هرزنامه نیست» را بزنید تا از این پس در پنل کاربری دریافت کنید.

۴۱. پنل انالیز دارید؟

پنل آنالیز الان صرفا برای حساب های ریل فعال هست. و به زودی در آپدیت های آینده برای حساب های چلنج و وریفیکیشن نیز فعال خواهد شد.

اگر حساب شما متاتریدر پنج هست با آموزش زیر میتوانید دراداون خود را محاسبه کنید.
https://t.me/PropTradeFund/287

۴۲. آیا امکان تغییر پسورد حساب متاتریدر در مرحله چلنج و وریفیکیشن وجود دارد؟

خیر پسورد حساب در شرایط امن و صرفا برای شما ارسال شده است بنابراین امکان تغییر وجود ندارد. یوزر و پسورد متاتریدر را به هیچ فردی ارائه نکنید در غیر اینصورت تمام مسئولیت به عهده شماست

۴۳. شرایط مسابقه جک پات به چه صورت است؟

شرایط دقیق در بخش قوانین و مقررات نوشته شده اما به صورت کلی شرایط به شرح زیر است:

دراداون روزانه ۲٪

دراداون کل ۴٪

تارگت سود ۶٪

حداقل زمان باز بودن معامله ۵ دقیقه

زمان مسابقه ۱۴ روز (۱۰روز معاملاتی)

سرمایه حساب ۱ میلیون دلار

پس از برنده شدن، بدون نیاز به شرکت در چالش، مستقیم وارد تیم ترید می شوید

پس از برنده شدن، ۸۰٪ سود بعلاوه هزینه شرکت در مسابقه برای شما واریز می شود

۴۴. اگر استاپ لاس یا حد ضرر قبل از پنج دقیقه منجر به بسته شدن معامله شود حساب را از دست خواهد داد؟

بله در هیچ شرایطی در مسابقه جک پات نباید حتی یک ثانیه نیز معاملات شما زیر پنج دقیقه بسته شود.

۴۵. اگر در مسابقه جک پات معامله ای با حجم زیر ده لات باز کردم به اشتباه حذف میشوم؟

معامله زیر ده لات نیز قانونی نیست اما در صورت به اشتباه باز شدن معامله زیر ده لات سود و ضرر چنین معامله ای به کل محاسبه نخواهد شد و با اشتباه شما مسامحه میشود.

۴۶. شرایط مصاحبه چگونه است؟ آیا الزاما باید به دبی بیایم؟

به جهت مدت زمان کوتاه مسابقه جک پات (در دوهفته به حساب ریل میرسید) و همچنین حجم بالای سرمایه، یک مصاحبه جهت اطمینان با شما انجام میشود و مورد خاصی جدا از أزمون چلنج نخواهد بود. اما پس از موفقیت در مسابقه جک پات شما باید مصاحبه انجام را حتما انجام دهید که در صورت عدم توانایی برای حضور در شهر دبی میتوانید به صورت مجازی در مصاحبه شرکت کنید.